велотуризм, рыбалка, сауна, бильярд, караоке, шашлыки, пешие прогулки, свежий воздух, катание на лодках и многое другое...
информация :

Viskas maloniam Jūsų poilsiui.
2007 metų vasarą, gražioje Zarasų ežero pakrantėje, buvo atidaryti Svečių namai “Sodyba prie ežero”, dabar vadinami „Vandens lelijos“ vardu. Dviejų aukštų pastate yra septyni  jaukūs  kambariai, iš kurių dviejuose kambariuose  gali įsikurti šeimos su vaikais. Kiekvienas numeris su visais patogumais ir šiuolaikiškais baldais, kondicionieriumi, šaldytuvu, palydovine televizija. Svečių namuose yra sauna, biliardinė, banketų salė su karaoke, kavinė, kurioje siūlomas labai platus patiekalų, gėrimų, pilstomo alaus asortimentas.  Suteiktos visos sąlygos įvairioms iškilmėms ir priėmimams rengti, o viešbučio gyventojai gali užsisakyti pusryčius, pietus bei vakarienę į kambarį. Prie svečių namų yra labai patogi automobilių stovėjimo aikštelė. Pačioje teritorijoje išdėstytos jaukios pavėsinės, įrengta šašlykinė, kurioje gaminamų patiekalų skonį  įvertins šašlyko ir lauko kepsnių mėgėjai. Poilsiautojų paslaugoms įrengtas paplūdimys su tilteliu, yra penkių vietų valtis ir vandens dviratis. Puikios sąlygos žvejybai.
Jums ilgam įsimins mūsų sodybos jauki aplinka, dėmesingas ir malonus personalo aptarnavimas. Svečių namai įsikūrę  ant  Zaraso ežero, kuris laikomas Zarasų krašto perlu, kranto.  Zaraso ežero pakrantėje  organizuojami įvairūs respublikiniai  ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Nuo kranto matosi labai gražios Zarasų miesto apylinkės. Šiais metais miestui suteiktas “Lietuvos kultūros sostinės” statusas. Šių metų rugsėjo pradžioje Zarasuose  vyks kultūros paveldo šventė.
Lietuvoje mažas ir jaukus Zarasų miestas užima išskirtinę garbingą vietą. Įsikūręs prie Latvijos sienos, apsuptas septynių ežerų, šis miestas (8 tūkst. gyventojų) gali būti laikomas vienu iš turistinės Lietuvos centrų. Miesto įkūrimo metai – 1522-ieji  – pirmoji miesto paminėjimo metraščiuose data. Senamiestis su senovine bažnyčia ir akmeniniu grindiniu – XVII amžiaus paminklas, saugomas valstybės.
Per savo ilgą istoriją miestas keletą kartų keitė savo pavadinimą. Vienas iš jų – Novoaleksandrovskas– buvo pavadintas Rusijos imperatoriaus Nikolajaus I, kuris aplankė šias vietas, sūnaus garbei. Imperatorius buvo taip sužavėtas šių vietų grožiu ir miesto architektūra, kad nusprendė pavadinti miestą savo sūnaus Aleksandro garbei. Praeito amžiaus dvidešimtais metais miestas vadinosi Ežerėnai. Ir tik    1930-tais metais miestui buvo grąžintas jo pirmapradis pavadinimas.
Zarasų rajono gamta viena unikaliausių ir gražiausių Lietuvoje. 30 procentų teritorijos užima miškai, daugiausia tai grybingi pušynai. Rajone įsikūrę du regioniniai parkai – Gražutės ir Sartų, priskaičiuojama beveik  300 ežerų, teka 8 upės, iš kurių ilgiausia Šventoji. Miesto apylinkėse labai daug įvairių archeologinių, istorinių ir gamtinių paminklų: seniausias Lietuvoje ąžuolas (1500 metų), XVI amžiaus medinė bažnyčia su baroko stiliaus altoriumi, Šv. Mergelės Marijos statula, stovinti toje vietoje, kur ją matė pravažiuojantys žmonės,  bei kitos įžymios lankytinos vietos.